O webu

O webu

Všechny informace na tomto webu jsou poskytovány bez záruk. Vše je možné použít podle potřeby, informace nejsou chráněny žádnou licencí. Pokud něco z webu použijete, budu rád za zpětný odkaz a informaci na email (moravec.zd (et) gmail.com).

Většina informací je ve formě stránek, příspěvky slouží pouze jako krátké aktuality a odkazy na zajímavé články. Seznam všech stránek je v bloku na pravě straně webu. Nad tímto seznamem je vyhledávací okno.

O autorovi

Pracuji jako výzkumný a vývojový pracovník na přírodovědecké fakultě MU. Vyskytuji se převážně na ústavu chemie a na CEITECu, kde mimo jiné funguji i jako IT technik (správa PC a serverů, tvorba webů). V rámci výzkumu se zabývám převážně přípravou metallofosfonátových materiálů a oxidu hlinitého a jejich analýzou (TG/DSC, povrchová analýza, NMR, IR, atd.). Jsem také správcem NMR laboratoře Ústavu chemie. V letech 2007-2015 jsem učil chemii na VOŠ restaurátorské v Brně.

Mé hlavní zájmy jsou chemie (anorganická a materiálová), programování (PHP, python, perl, java, občas C), focení, sport a elektronika. Bohužel na elektroniku už nemám čas ani prostor, takže toto téma pomalu, ale jistě upadá do zapomnění (update 2009, po dlouhé době mě začíná elektro zase trochu živit).

Od roku 2021 jsem členem české pobočky Wikimedia (zdenek.moravec@wikimedia.cz).

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..