O webu

O webu

Všechny informace na tomto webu jsou poskytovány bez záruk. Vše je možné použít podle potřeby, informace nejsou chráněny žádnou licencí. Pokud něco z webu použijete, budu rád za zpětný odkaz a informaci na email (moravec.zd (et) gmail.com).

Většina informací je ve formě stránek, příspěvky slouží pouze jako krátké aktuality a odkazy na zajímavé články. Seznam všech stránek je v bloku na pravě straně webu. Nad tímto seznamem je vyhledávací okno.

O autorovi

Pracuji jako výzkumný a vývojový pracovník na přírodovědecké fakultě MU. Vyskytuji se převážně na ústavu chemie a na CEITECu, kde mimo jiné funguji i jako IT technik (správa PC a serverů, tvorba webů). V rámci výzkumu se zabývám převážně přípravou metallofosfonátových materiálů a oxidu hlinitého a jejich analýzou (TG/DSC, povrchová analýza, NMR, IR, atd.). Jsem také správcem NMR laboratoře Ústavu chemie. V letech 2007-2015 jsem učil chemii na VOŠ restaurátorské v Brně.

Mé hlavní zájmy jsou chemie (anorganická a materiálová), programování (PHP, python, perl, java, občas C), focení, sport a elektronika. Bohužel na elektroniku už nemám čas ani prostor, takže toto téma pomalu, ale jistě upadá do zapomnění (update 2009, po dlouhé době mě začíná elektro zase trochu živit).

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..