O webu

O webu

Všechny informace na tomto webu jsou poskytovány bez záruk. Vše je možné použít podle potřeby, informace nejsou chráněny žádnou licencí. Pokud něco z webu použijete, budu rád za zpětný odkaz a informaci na email (moravec.zd (et) gmail.com).

Většina informací je ve formě stránek, příspěvky slouží pouze jako krátké aktuality a odkazy na zajímavé články. Seznam všech stránek je v bloku na pravě straně webu.

O autorovi

Pracuji jako výzkumný a vývojový pracovník na přírodovědecké fakultě MU. Vyskytuji se převážně na ústavu chemie a na CEITECu, kde mimo jiné funguji i jako IT technik (správa PC a serverů, tvorba webů). V rámci výzkumu se zabývám převážně přípravou metallofosfonátových materiálů a oxidu hlinitého a jejich analýzou (TG/DSC, povrchová analýza, NMR, IR, atd.). Jsem také správcem NMR laboratoře Ústavu chemie. Od září 2007 učím chemii na VOŠ restaurátorské v Brně.

Mé hlavní zájmy jsou chemie (anorganická a materiálová), programování (PHP, .NET, perl, java, občas C), focení, sport a elektronika. Bohužel na elektroniku už nemám čas ani prostor, takže toto téma pomalu, ale jistě upadá do zapomnění (update 2009, po dlouhé době mě začíná elektro zase trochu živit).

Nabízené služby

Jsem držitelem živnostenského oprávnění pro následující obory (IČ: 87018748):

  • Poskytování software, poradenství v oblasti informačních technologií, zpracování dat, hostingové a související činnosti a webové portály.
  • Překladatelská a tlumočnická činnost.
  • Výroba elektronických součástek, elektrických zařízení a výroba a opravy elektrických strojů, přístrojů a elektronických zařízení pracujících na malém napětí
  • Velkoobchod a maloobchod

Nabízím tyto služby:

V případě zájmu mě kontaktujte na emailové adrese: moravec.zd@gmail.com.

Podpořte tento web

Pokud máte pocit, že je tento web užitečný a chtěli byste podpořit jeho vývoj, napište mi, co vás nejvíc zajímá a který směrem se orientovat. Vlastní provoz můžete podpořit sdílením odkazů na tento web nebo libovolným finančním příspěvkem na účet u FIO banky: 2000322623/2010. Za jakoukoliv formu podpory děkuji!

Seznam webů, do jejichž tvorby jsem nějakým způsobem zasáhl

Napsat komentář