Podzimní běh Kamenkou 2015 – report

V Kamence se už čvrtým rokem koná jarní a podzimní běh Kamenkou. Jelikož to mám kousek od baráku, už jsem dlouho nebyl závodit a trasu mám dobře proběhanou, tak jsem se rozhodl zúčastnit.

Start byl ve tři odpoledne, počasí bylo celkem příjemné. Startovalo se od Duck baru, kde byl i cíl, takže start i finish byl v prudkém kopci. Na start i zpět domů jsem běžel.

Trasa vedla od Duck baru k točně autobusu, kde se pokračovalo lesní cestou po zelené turistické značce na vrchol Červeného kopce, odtud byl seběh k vodárce a opět krátký prudký výběh a dál po zelené k Čertíkovi.

Od Čertíka se pokračovalo stále po zelené, do kopce přes Pisárecký tunel a pak dolů k softballovému hřišti. Tam jsme zelenou značku opustili a pokračovali asi půl kilometru podle řeky, pod cyklostezkou. Pak se vyběhlo na cyklostezku a pokračovalo se po ní, až k cíli. Závěrečný výběh byl už dost náročný, ale povedlo se mi předběhnout ještě jednoho běžce.

Celkově mě závod potěšil, startoval jsem zezadu a povedlo se mi postupně předběhnout poměrně dost lidí a skončil jsem na 53. místě z 95 startujících. V závěrečném stoupání se mi povedlo ještě zdolat jednoho běžce.

Odkazy

  1. Podzimní běh Kamenkou 2015

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..